Forum » -== General Forum Section ==- » Vicevi - Jokes [Regional, Foreign & International Languages] » TOP VICEVI (vic po vic)
TOP VICEVI
Hermes
02-04-2016, 3:47 PM
# 121

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Primaju se ponude za izgradnju tunela kroz Alpe. Kaže Rus:
- Naša ponuda je dve milijarde eura, kopaćemo sa dve strane i garantujemo da ćemo se sresti na sredini u pet metara razlike.
Amerikanac:
- Naša ponuda je takodje dve milijarde. I mi ćemo kopati sa dve strane, ali garantujemo da ćemo se sresti na sredini u dva metra razlike.
Bosanac:
- A naša ponuda je dve i po milijarde eura. I mi ćemo kopati sa dve strane, ali ne garantujemo da ćemo se ikako sresti na sredini. Ali boli vas ku**c, imaćete dva tunela!
Hermes
02-04-2016, 3:48 PM
# 122

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Mali Indijanac upita svojega oca, plemenskog poglavicu i vrača: "Tata, zašto mi imamo tako duga imena, a bijelci tako kratka kao na pr. Bill, Tex li Sam?"
Otac mu odgovori: "Vidiš sine, naša su imena simboli, znakovi, smisao, pokazuju ljepotu naše kulture, a ne kao kod bijelaca, koji se prenose iz generacije u generaciju. Ujedno pokazuju, kako smo bez obzira na progonstva preživjeli. Na primjer, tvojoj je sestri ime - Mali romantični mjesec iznad jezera, jer je one noći, kada se rodila upravo taj prekrasni odsjaj bio u jezeru. Onda je tu tvoj brat, Veliki bijeli konj, koji galopira kroz preriju svijeta, koju vidiš iz našeg logora, što predstavlja našu sposobnost preživljavanja i životnu silu naših ljudi. Veoma je jednostavno i razumljivo.
Imaš li još koje pitanje Mali puknuti kondom Made in China?
Hermes
02-04-2016, 3:49 PM
# 123

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Tri muškarca razgovaraju čija žena je glasnija tokom seksa.
Prvi kaže: - Moja se tako dere da moj komšija nemože spavati celu noć!
Drugi kaže: - Moja se tako dere da celi blok zgrada nemože spavati!
Treći kaže: - Moja se tako dere da je čujem preko puta u kafani dok pijem sa društvom!...
Hermes
02-04-2016, 3:51 PM
# 124

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Apsolutno neatraktivna žena, grubih crta lica, uz to nervozna ulazi u robnu kuću s dvoje dece za sobom, stalno se derući na njih. Čovek na ulazu joj se obrati:
- Dobro jutro, gospođo, imate preslatku decu. Da li su to blizanci?
- Naravno da nisu! Stariji ima devet, a mlađi sedam godina! Zašto misliš da su blizanci? Zar izgledaju isto, budalo?!
- Ne, nikako, samo ne mogu da verujem da je neko bio s Vama dva puta.
Hermes
02-04-2016, 3:53 PM
# 125

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Dosao deda u apoteku i kaze:
- Znate treba mi nesto za babu i mene, neki lek.
A sve ga sramota da kaze sta mu treba pa uvija.
- Znate nismo baba i ja dugo nesto radili...
Apotekarka mlada i zgodna shvati iz prve sta dedi treba:
"A pa vama treba vijagra!"
Uzme merdevine i penje se na njih da dohvati vijagru.
Deda gleda, gleda, apotekarka u mini suknji....i kaze:
- Sidji dete dole, ne treba - DO BABE JE!
Hermes
02-04-2016, 3:54 PM
# 126

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Muž i žena gledaju boks.

Muž uzdahnu:
- Razočaran sam, sve se završilo za 2 minuta.
Žena se osmehnu pa reče:
- E, sad znaš kako je meni ,.,
Hermes
02-04-2016, 3:55 PM
# 127

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Uciteljica pita;
-Marice, sta je to malo,bijelo, ima dvije noge I perje?
-Kokoska!
-Tacno, ali je mogla biti I guska.
Uciteljica pita Dusana;
Sta je to,malo, crno,ima 4 noge I rep?
-Macka!
-Tacno, ali moglo je biti I kuce.
Pita Perica;
-Uciteljice, uciteljice,sta je to, veliko I tvrdo kad ga stavis u usta, a malo I smezurano kad ga izvadis? Uciteljica pocrveni I tresne mu samar.
Na to ce Perica placnim glasom, trljajuci obraz;
-Tacno, ali je mogla da bude zvaka...
Hermes
02-04-2016, 4:02 PM
# 128

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Bogati bankar vozi se u svom Mercedesu i ugleda muškarca kako jede travu.
Zaustavi auto i izađe van.

Pita ga: Zašto jedete travu?
- Nemam novaca za hranu.

- Dođite onda sa mnom da vas nahranim.

- Ali, imam i ženu i troje djece.

Bankar odgovara, smeškajući se
- Nema problema, ima dovoljno i za njih.
Svi uđu zajedno u Mercedes, auto je sad prepun ljudi i dece. Kad su krenuli kaže siromašan čovek:

Gospodine vi ste stvarno predobri. Hvala vam što ste nas poveli sa sobom.

- Ma, nema problema.
Kad samo vidite koliko je visoka trava u mom dvorištu...
Hermes
02-04-2016, 4:03 PM
# 129

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Pokvarila se kanalizacija i dolazi majstor sa šegrtom da popravi stvar. Otvore šaht, a on pun govana.

A majstor ni pet ni šest, nego uskoči do pojasa u govna i kaže šegrtu:
- Dodaj mi baterijsku lampu!

Mali mu doda, a majstor zaroni i nema ga minutu.
Kad je izronio, povika:
- Mali, daj ključ 18!

Šegrt mu doda ključ, a ovaj opet zaroni.
Nakon minute izroni i kanalizacija počne polako da otiče.

Izlazi majstor ponosno iz šahta i govori šegrtu:
- Uči mali, uči, inače ćeš ceo život ključeve dodavati!
Hermes
02-04-2016, 4:04 PM
# 130

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Dečko: "Ti si najlepša i najbolja devojka koju sam upoznao" !
Devojka: "Ne lažiiiiii, samo hoćeš da me kresneš" !
Dečko: "Opaaaaa, i pametna " !!!
Hermes
02-04-2016, 4:09 PM
# 131

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Probač vina je umro i firma je objavila oglas za zapošljavanje novog testera. Između ostalih, za posao se prijavio i odrpani pijanac. Dali su mu čašu vina da proba, a direktor firme je smišljao način kako da ga odbije.
- Muškat, tri godine star, zasađen na severnom obronku, odnegovan u čeličnoj bačvi. Niskog kvaliteta, ali prihvatljiv.
- Tačno, reče direktor. Dajte mu još jednu čašu na probu!
- Kabernet, osam godina star, jugozapadni obronak, hrastove bačve, zrenje na 8°C. Još tri godine zrenja i pokazaće najbolje rezultate...
- Tačno. Treća čaša!
- Beli šampanjski pinot, visokog kvaliteta i ekskluzivan, hladnokrvno reče pijanac.
Direktor je bio zapanjen. Namignuo je sekretarici i nešto joj prišapnuo. Ona izađe iz sobe i vrati se s čašom urina. Pijanac gutne.
- Plavuša, 26 godina. Tri meseca u drugom stanju i ako mi ne date posao, reći ću ko je otac!
Hermes
02-04-2016, 4:13 PM
# 132

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Ozenio Crnogorac Bosanku i prica joj:
-Bogumi, moraces rano da ustajes
*Pa dobro, rece Bosanka
-Moraces sjeno da skupljas
*Pa dobro skupljacu
-Moraces stoku da pazis
*Pa dobro kad se mora
-Moraces svekrvu da sluzis
*Uf, uf, pa dooobroo, rece Bosanka
-Moraces ocu noge da peres
*Uh, do ku*ca, neizdrza Bosanka
-Ne,ne do ku*ca. Samo do koljena.
Hermes
02-04-2016, 4:14 PM
# 133

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
LUBENICA DIJETA! Za 7 dana, 15 kilograma manje

1. Ponedeljak
Doručak: Poželite ukućanima dobro jutro, obavestite ih da ste od danas na fantastičnoj “lubenica dijeti” i pustite ih nek vam zavide.
Ručak: Prošetajte do pijace na drugom kraju grada, kupite dve najveće lubenice koje nađete, uzmite ih pod mišku i peške se vratite kući.
Večera: Popijte čašu mlake vode.

2. Utorak
Doručak: Aspirin, ako je upala mišića nepodnošljiva, onda dva.
Ručak: Izvedite vaše lubenice u šetnju! Odvedite ih na tvrđavu i pokažite im znamenitosti, do tvrđave idite peške i nosite ih pod miškom.
Večera: Manja šolja nezaslađenog čaja od žalfije. Eventualno povratite.

3. Sreda
Doručak: Uzmite lubenicu u ruke, ispružite je ispred sebe, uradite 20 čučnjeva.
Ručak: Kotrljajte lubenice uzbrdo do Iriškog venca, jurite natrag za njima, "ručajte" 2-3 puta.
Večera: Osmehnite se sebi u ogledalo. Pozitivan stav je najbolja večera!

4. Četvrtak
Doručak: Lezite na pod, ruke iza glave, lubenica u ruke. Uradite 5 serija po 20 trbušnjaka.
Ručak: Odvedite vaše lubenice da vide Tatarsko brdo. Nosite ih pod miškom dok se penjete na vrh.
Večera: Kolut paradajza i sveža zelena maslina. Čaša vode i osmeh!

5. Petak
Doručak: Stanite na vagu, do sada bi trebalo da ste izgubili oko 9 kilograma. Podelite sa ukućanima radosne vesti, ali ne i njihov doručak.
Ručak: Njam, njam! Yummy, yummy! Ručak od srede vam je baš prijao zar ne? Sa setom ga se prisećate… Častite sebe i ponovite ovo gastronomsko iskustvo!
Večera: Razmišljajte o hrani dobrih 15-ak minuta.

6. Subota
Doručak: Uhvatite lubenicu nogama, uradite tri serije po deset zgibova. Ako ste i dalje baš gladni, uradite i jednu dodatnu, pa nek ide život!
Ručak: Isecite prvu lubenicu, pojedite tri koštice. Ostatak odnesite i bacite u đubre, trčećim korakom, na drugi kraj grada.
Večera: Maštajte o tome da ste zgodni i vitki. Plaža, trbušnjaci bakarne boje, more.

7. Nedelja
Doručak: Pokažite svoju novu liniju ukućanima, natrljajte im na nos to što nisu verovali u vas.
Ručak: Načnite i drugu lubenicu, častite se i pojedite parče iz sredine. Ostatak odnesite i bacite u đubre, hodajte na rukama, na drugi kraj grada.
Večera: Bitno je da se večera ne preskače, pa zato – tri badema i list zelene salate. Slobodno po želji začinite vodom.

SREĆNO!
Hermes
02-04-2016, 4:14 PM
# 134

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Vratila se Fata od ginekologa pa je Mujo pita:
I, kako pica?
Dobro.
Kako sise?
Dobro.
Kako šupak?
E za tebe me nije pitao!
Hermes
02-04-2016, 4:15 PM
# 135

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Mota se Fata po sexy shopu i gleda i gleda, pa priđe jednom prodavaču.
- Kupila bih nešto.
- Šta gospođo?
- Pa kupila bih tri vibratora.
- Koja tri?
- Pa, uzela bih onaj bijeli, onako fin je, srednje veličine i dobar da me zagrije, pa bih uzela onaj žuti malo duži da uhvatim ritam i uzela bih onaj crveni koji je debeli i veliki.
- U redu gospođo, za bijeli se slažem, kvaliteta je odlična i vibrira dobro, žuti također, odličan je za dužu upotrebu a i praktičan je jer mu baterija dugo traje... A u vezi protupožarnog aparata moram pitati šefa!
Forum » -== General Forum Section ==- » Vicevi - Jokes [Regional, Foreign & International Languages] » TOP VICEVI (vic po vic)
Search:
Pravila Chat
Mini-chat
+Mini-chat
0