• Page 1 of 1
  • 1
Forum » -== RapidExYU Area - Member Section ==- » Ok , znači igramo prljavo!!! [Regional & Foreign Languages] » U najnovijem updateu uTorrenta pronađen coin miner
U najnovijem updateu uTorrenta pronađen coin miner
Hermes
09-03-2015, 5:10 PM
# 1

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Quote
Oprez za korisnike uTorrenta, u najnovijem updateu je skriven coin miner Epic Scale. Iako službeno tvrde da prilikom instalacije korisnik treba dozvoliti instalaciju navedenog, ljudi među kojima sam i ja su potvrdili da se nigdje u instalaciji to ne spominje (pitao me je za neko drugo smeće koje sam naravno declineao). Ja sam skroz slučajno otkrio da mi je instaliran i to zato jer mi je svako malo bacao errore da se Epic Scale (kojeg prije nikad nisam vidio) ne može spojit na server. Sama aplikacija se ne može maknut preko klasičnog uninstalla iz control panela već treba koristit nešto poput Malwarebytesa ili AdwCleanera.


Izvor:

Code
http://www.engadget.com/2015/03/06/utorrent-bitcoin-miner/


p.s. Neke od popularnijih alternativa uTorrentu su qBittorent, Deluge i Transmission pa birajte.
Forum » -== RapidExYU Area - Member Section ==- » Ok , znači igramo prljavo!!! [Regional & Foreign Languages] » U najnovijem updateu uTorrenta pronađen coin miner
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Pravila Chat
Mini-chat
+Mini-chat
0