Forum » -== RapidExYU Area - Member Section ==- » General Discussions [Regional, Foreign & International Languages] » Forumska kafana - Le Café (forum, kafana, zabava, druzenje, pesma, muzika, domaca)
Forumska kafana - Le Café
dragance-nusev
14-07-2012, 9:50 AM
# 16
Offline
Friends
Posts: 219


Last edited by dragance-nusev - Subota, 14-07-2012, 10:07 AM. Reason: Corrected
dragance-nusev
15-07-2012, 5:20 PM
# 17
Offline
Friends
Posts: 219

za mene i mog imenjaka da se osvezimo malo na ovu vrucinu



Last edited by Hermes - Nedelja, 15-07-2012, 6:02 PM. Reason: Corrected
dragance-nusev
15-07-2012, 5:24 PM
# 18
Offline
Friends
Posts: 219

ime a uz ono ide i ovo ako mnemas nista protiv



Last edited by Hermes - Nedelja, 15-07-2012, 6:03 PM. Reason: Corrected
Hermes
15-07-2012, 6:07 PM
# 19

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681

ovako bi ja sada tebi odgovorio smile

dragance-nusev
16-07-2012, 1:16 PM
# 20
Offline
Friends
Posts: 219
---+-----+---++ i nakraju jedan mali desert---
Hermes
16-07-2012, 1:28 PM
# 21

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
ovako napises

[ video ] ovde ide link od gore sa yu tube [ / video]

ove razmake ne postavljas! sve spojeno

otvori ovo
Code

[video]ovde ide link[/video]


naprimer ovako:
Code

[video]http://www.youtube.com/watch?v=7fPOplL8KTI&feature=g-vrec[/video]
dragance-nusev
16-07-2012, 1:30 PM
# 22
Offline
Friends
Posts: 219
samo za mog imenjaka



ovako dragi



edituj ovaj post pa pogledaj kako sam ja uradio


Last edited by dragance-nusev - Ponedeljak, 16-07-2012, 1:43 PM. Reason: Corrected
Hermes
16-07-2012, 1:44 PM
# 23

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681


dragance-nusev
16-07-2012, 1:47 PM
# 24
Offline
Friends
Posts: 219
Hermes
16-07-2012, 2:12 PM
# 25

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
IMA LI KO JAČI? - ERVIN KATONA, NAJJAČI ČOVEK NA STAROM KONTINENTU



Naš sugrađanin Ervin Katona pobedio je na „Strongmen kupu Evrope" održanom sinoć u Novim Kozarcima kraj Kikinde. Katona je trijumfovao u konkurenciji deset takmičara iz šest zemalja.

Jedan od najjačih ljudi na svetu, Subotičanin Ervin Katona, još jednom je dokazao da je neprikosnoven u takmičenju najjačih ljudi, poznatom pod nazivom „Strongmen". Katona je trijumfovao na „Strongmen kupu Evrope" održanom u Novim Kozaricama kraj Kikinde.

Ervin je u konkurenciji deset takmičara iz šest zemalja trijumfovao u pet, od šest disciplina.

Dizanje metalnih kofera od 140 kilograma, nošenje „fiće" teškog 360 kilograma, okretanje gume teške 400 kilograma nisu bile teške prepreke za snažnog Katonu.

Ervin je rekao da je ključ uspeha to što 24 časa dnevno živi kao sportista.
Quote

„Ceo dan treba živeti kao sportista, a ne samo na treningu. Tako jedem, tako spavam, tako odmaram. Ovo je 20. godina da treniram bez prestanka", pohvalio se Katona.
Hermes
16-07-2012, 9:13 PM
# 26

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Kratko obavestenje aktivnim clanovima foruma; (bronzanica, Bebana, dragan-nusev .. ja)

Primetio sam da cat zna biti problem (iz iskustva..) razlozi.. pogresno protumaceno, ljutnja, revolt na neku rec itd..)

cata vise nema. a i ko je danas bio ili nije vise ni to nije vazno., ni meni, verujem ni vama. To sto je bitno na forumu su nasi postovi. Kome se radi Hvala, kome se ne radi .. opet Hvala.

Ova promena je neopoziva a komunicirati mozemo i preko privatnih poruka kao sto je to i na svim drugim forumima.
Bebana
16-07-2012, 11:53 PM
# 27
Offline
Friends
Posts: 15036
Dobro, znam da je zaista ponekad problem shvatiti sta se u catu govori, da se sve moze viseznacno tumaciti, ali nisi bas trebao ici u takve extreme da ga skroz iskljucis.

No kakogod, postujem tvoju odluku mada ne bas rado.


Kad nešto želiš, naći ćeš način, kad nešto ne želiš, naći ćeš razlog...
Hermes
16-07-2012, 11:58 PM
# 28

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
a vidis, bronzanica je ne shvativsi poentu razgovora izmedju mene i dragan-nusev protumacila da samo on brine o meni, a to sam ja rekao jer mi stalno salje pivo, meze, kolace itd ovde u kafanici, pa sam na to rekao njemu u catu da samo on o meni brine ovde. Nju je to povredilo i pozdravila se ....

eto, a i ti si u nekoliko navrata pogresno protumacila cat., pa vidis.. ne treba nam cat ako hocemo da imamo lepe odnose.. izgleda da je to ostvarivo jedino ovako u postovima na forumu. na zalost.
Bebana
22-07-2012, 7:12 PM
# 29
Offline
Friends
Posts: 15036
Iskreno, iako ne dolazim bas cesto u poslednje vreme ovamo, nedostatak cata se kod mene bas oseca.

Nekako mi je skroz bezveze samo ovako doci i raditi ili gledati forum a da nemamo nikakvu komunikaciju.

Tacniji izraz bi bio JAKO , JAKO TUZNO.
Hermes
22-07-2012, 7:18 PM
# 30

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Quote (Bebana)
Iskreno, iako ne dolazim bas cesto u poslednje vreme ovamo, nedostatak cata se kod mene bas oseca.


iskreno, uglavnom sam sam na forumu ... cat mi ne nedostaje jer nemam ni sa kim da pricam.. (bez da me se pogresno shvati) bronzanica je svojim postupkom oterala i dragan-nusev-a tj. covek je izgubio volju da dolazi radi njene reakcije..

tuzno, tuzno ... Bebana
Forum » -== RapidExYU Area - Member Section ==- » General Discussions [Regional, Foreign & International Languages] » Forumska kafana - Le Café (forum, kafana, zabava, druzenje, pesma, muzika, domaca)
Search:
Pravila Chat
Mini-chat
+Mini-chat
0