• Page 1 of 1
  • 1
Forum » -== General Forum Section ==- » Kultura - Culture [Regional, Foreign & International Languages] » Karlos Ruis Safon - Marina (Domaće Knjige Format PDF Jezik Srpski)
Karlos Ruis Safon - Marina
Hermes
17-02-2015, 7:00 PM
# 1

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Karlos Ruis Safon - Marina



Quote
„Među svim knjigama koje sam objavio od kada sam se još 1992. okušao u ovom čudnom zanimanju romanopisca, Marina mi je jedna od omiljenih.“ Karlos Ruis Safon

Barseloni 1979. petnaestogodišnji Oskar Draj provodi slobodna popodneva lutajući po živopisnim ulicama Barselone u blizini internata u kom pohađa školu. Na jednom od svojih putešestvija, on upoznaje Marinu, intrigantnu devojku s kojom se upušta u pustolovinu razotkrivanja bolne zagonetke pohranjene u prošlosti grada, o tajanstvenom Mihailu Kolveniku, koji je, ne želeći da prihvati da smrt ne pripada živima, krenuo u pohod protiv smrti, kako bi popravio nepopravljivo. Cenu će vremenom platiti mnogi njegovi prijatelji, kao i ljudi čiji su se životi ukrstili s njegovim.

Format: PDF
Jezik: Srpski
Obrada: nela012


Code
https://mega.co.nz/#!OthkHBxa!E_iEphnyGUOCKubEXUceGNnsjakH2EYsz5-JdvTaYYY
Forum » -== General Forum Section ==- » Kultura - Culture [Regional, Foreign & International Languages] » Karlos Ruis Safon - Marina (Domaće Knjige Format PDF Jezik Srpski)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Pravila Chat
Mini-chat
+Mini-chat
0