• Page 1 of 1
  • 1
Forum » -== Movies (Movie downloads of all kinds can be found here) ==- » Domaći Dokumentarni Filmovi [Regional & Foreign Languages] » Moj zanat - Arsen Dedić
Moj zanat - Arsen Dedić
Hermes
10-03-2015, 4:31 PM
# 1

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Moj.zanat.2014.PDTV.x264-RAKiJA



Quote
Moj zanat, dokumentarni film

Godina proizvodnje: 2014.

" ...a ponovno ću gdje drugi neće, divljom zvijezdom vođen..."
Na spomen imena Arsena Dedića, svatko odmah pomisli na veliki broj izvanrednih pjesama koje su nam urezane u pamćenje, na more knjiga poezije, na boema, šarmera i bonvivana koji je u našim životima odavno postao konstanta.
I kako to obično biva kod velikih umjetnika čija djela postaju dio kolektivne svijesti, on za života zapravo počinje postojati u dva paralela svemira. Prvi je svemir velikih, a u njemu je Arsen Krleža ili možda Ujević popularne glazbe, ravan Dylanu i Choenu, ali šarmantniji i topliji od obojice... Drugi svijet je Arsen sam, običan čovjek iz susjedne ulice, koji pokušava dostojanstveno kormilariti vlastitim životom, životom koji je odavno nadrastao njega samog...




Code
http://jheberg.net/download/mojzanat/
Forum » -== Movies (Movie downloads of all kinds can be found here) ==- » Domaći Dokumentarni Filmovi [Regional & Foreign Languages] » Moj zanat - Arsen Dedić
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Pravila Chat
Mini-chat
+Mini-chat
0