• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » -== RapidExYU Area - Member Section ==- » General Discussions [Regional, Foreign & International Languages] » hah, kako početi iz početka?
hah, kako početi iz početka?
Hermes
08-06-2012, 3:23 PM
# 1

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
da, novi dan - novi početak beta
dragance-nusev
10-06-2012, 10:56 PM
# 16
Offline
Friends
Posts: 219


--- a evo i malo secera---




Last edited by Hermes - Utorak, 26-06-2012, 3:57 PM. Reason: Corrected
Hermes
10-06-2012, 10:58 PM
# 17

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Quote (dragance-nusev)
a evo i malo secera

beer
Hermes
16-06-2012, 3:32 PM
# 18

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Quote (bronzanica)
ja sad videla sta se desilo sa tako lep forum sto ste bili napravili ako mogu da pomognem kazite


voleo bih i ja da znam sta smo zasmetali tamo nekom, ****-* (vec znam i ime dušmana!) - pomoć je potrebna u vidu popunjavanja foruma sadržajima, a ja ću se sa svoje strane potruditi da ga učinim funkcionalnim, - lepim za oko i dušu!
clover
Hermes
17-06-2012, 9:59 PM
# 19

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Pitanje: Da li bi vam vise odgovaralo da je cat sa leve strane umesto u sredini na naslovnoj strani?
Hermes
17-06-2012, 11:36 PM
# 20

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681
Quote (bronzanica)
kako ti je lakse meni je svejedno ali nekako je preglednije gore


slazem se sa tobom. Hvala ti na odgovoru, i dragan-nusev je rekao da je i njemu svejedno i kako drustvo hoce, ja licno smatram da je cat najbolje da je samo na naslovnoj i u sredini pa kome se catuje neka catuje, a ko postavlja njega bi samo dekoncentrisalo u radu., ovako kako je sada ostavljamo do daljnjeg, a postoje i ova moderna ajaks obavestenja o privatnim porukama pa kome je kako po volji.

clover
Hermes
05-07-2012, 2:07 AM
# 21

-= Founder =-
Offline
Administrators
Posts: 12681


Quote

Sjećam se kako je bilo nekada...
a kako je sada??

Odeš u kafanu,sjedeš za svoj stol, za stolom tvoje društvo,konobar ti služi piće i tako…
Sjediš, piješ, pričaš, ako ima muzike možeš i da zapjevaš nešto, ako ogladniš, naručiš ćevape ili nešto sa roštilja, pa to zaliješ pivom i tako u krug… Ono što su nam nudile nekada kafane za razlikuje od današnjih prenatrpanih, zagušljivih kafića, gdje cijediš svoje preskupo plaćeno malo pivo dok te dobro namontirane balavice ne zaraze a klinci sa lancima gledaju svojim pogledima istreniranih pit-bulova??
Jeste upravo ta opuštena, domaćinska atmosfera… I ta jednostavnost. Sjediš, pričaš, piješ, pušiš, pjevaš, jedeš, psuješ, svadiš se, prodaješ pamet, hvališeš se, kukaš… Onda, kada gazda vikne fajront, u neke sitne sate odlaziš da bi se opet vratio… U tu istu kafanu, za taj isti sto, da piješ isto piće i pričaš iste priče.





aniko
29-07-2014, 5:08 PM
# 22
Offline
Registered Users
Posts: 16
ajoj kad sam ja zadnji put pila u kafanu ... tongue
Forum » -== RapidExYU Area - Member Section ==- » General Discussions [Regional, Foreign & International Languages] » hah, kako početi iz početka?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:
Pravila Chat
Mini-chat
+Mini-chat
0